VERİMLİLİĞİNİZİ ARTIRIN

Mez Filo Kiralama

Siz işlerinize odaklanırken bizde şirketinizin tüm araç ihtiyaçlarını ve operasyonlarını karşılayalım.

Bireysel Araç Kiralama Esnek Kiralama Filo Kiralama
Filo Kiralama

Şirketiniz için en uygun çözümler

Bakım, kasko, trafik sigortası ve sürpriz tüm operasyonel giderleri biz karşılayalım sizde işinize odaklanın. Hemen bir fiyat teklifi alın ve şirketiniz için en uygun çözümleri sizlere sunalım.

01.

Kolay Araç Yenileme

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemlerindeki uzun süren zorlu koşullar ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız.

02.

Aylık Sabit Taksitler

Herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.

03.

Vergi ve Sigorta Gideri Yok

Kiralama yaptığınızda; kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapmazsınız. Araç sahibiyken ödediğiniz, fakat kanunen gider sayılmayan MTV’yi ödemezsiniz.

04.

KDV Avantajı

Araç satın aldığınızda KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir.

05.

Güçlü Bilanço Görünümü

Kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan, vadesi gelmemiş kiralar bilançonuzda borç olarak gözükmez ve borçlanma kapasitenizi olumsuz etkilemez.

06.

Zaman Yönetimi

Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.

Image Description
Image Description
Image Description
Image Description